PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627173}

Bardzo poszukiwany człowiek

A Most Wanted Man
6,6 31 855
ocen
6,6 10 1 31855
6,6 13
ocen krytyków
Bardzo poszukiwany człowiek
powrót do forum filmu Bardzo poszukiwany człowiek
ocenił(a) film na 7
rafalk13

100% racji, szczególnie po tym jak prezydentem został czarnoskóry lewak, który terroryzuje i niszczy cały świat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
killafornia

po pierwsze Hitler był takim samym lewakiem co Obama, a gardzę Hitlerem bardziej ze względu na większe ludobójstwo, po drugie dlaczego nazywasz mnie rasistowską prymitywną świnią? nie jestem rasistą, mam wśród znajomych więcej czarnoskórych niż nie jeden polski lewak (co ciekawe wszyscy inteligentni czarnoskórzy których znam mają obrzydzenie do Obamy, tak jak ja biały mam obrzydzenie do białego Hitlera czy białego Stalina... nie każdy czarnoskóry jest idiotą - jak to sugeruje lewactwo - aby popierać kogoś tylko ze względu na jego kolor skóry) nie jestem prymitywny, tylko oczytany i wykształcony, nie jestem świnią tylko człowiekiem, z resztą nigdy nie spotkaniem świni, która potrafi pisać i korzystać z internetu ;-)

Przemek_Owczarski

Masz racie "Przemek_Owczarski" też tak myślę.
Zobacz jaki chlew zrobiła tu na forum " killafornia" !

rafalk13

Witam. Odradzam zniżanie się do poziomu tego tu osobnika, posiadającego kilka kont na filmwebie, aktualnie bluzgającego jako killafornia. Jest to indywiduum, które z powodu swego chamstwa i prostactwa kilkakrotnie było już blokowane przez adminów. Nawet nie wiadomo do końca, czy jest to chłop czy baba, bo potrafi produkować się też jako kobieta, niejaka Kiki_zjada_guziki. Pozdrawiam w Nowym Roku.

adlerxx

Witam, dzięki za potwierdzenie moich przeczuć. Tutaj na forum pisze jako;
killafornia
blackfox_fw
Ten sam styl kreacji umysłowej.
Również Pozdrawiam w Nowym Roku.

rafalk13

Wymowne było już pojawienie się w jednej scenie utworu pewnego zespołu z Düsseldorfu. ;)

Isabo

A tego niestety chyba nie wyłapałem, jak możesz to napisz jaki to był moment filmu ?

rafalk13

Moment, kiedy Gunther goni Issę i Annabel. Przez chwilę są w klubie, w którym leci utwór D.A.F. Jak nie znasz zespołu, sprawdź w Google co znaczy ten skrót. :)

Isabo

A faktycznie, nieźle skojarzyłeś to:
"D.A.F. to zespół działający od 1978 roku, pochodzący z Düsseldorfu. Nazwa zespołu to skrót od Deutsch-Amerikanische Freundschaft, co na polski można by przetłumaczyć jako Przyjaźń Niemiecko-Amerykańska"

rafalk13

skojarzyłaś :)

Isabo

Skojarzyłaś :_]

rafalk13

ty pewnie putinkowi wolisz zaufac co :)

ocenił(a) film na 7
killafornia

ktoś ci strasznie sprał mózg skoro uważasz, że jeśli nie kocha amerykańskiej polityki to oznacza, że kocha ruską

Przemek_Owczarski

Najbardziej to tobie sprano łeb, ze wciskasz ten pseudo amerykanski szajs dla debili.

killafornia

HYDRO to wytłumacz, o co ci chodzi a nie plujesz jadem tak dokoła bez większego sensu i konkretnych argumentów.

ocenił(a) film na 7
rafalk13

dokładnie

ocenił(a) film na 7
killafornia

nie pisz po pijaku

Przemek_Owczarski

No właśnie niektórzy widzą świat w dwóch kolorach PO-wcy vs Pis-owcy, USA-ej vs ZSRR-:D. Bo nie może być coś po za tym.

ocenił(a) film na 7
rafalk13

no niestety

killafornia

Nie tyle zaufać, co lepszy Putin nisz Obama to na pewno.

rafalk13

Ale z ciebie glupi komuch, skąd sie tacy biorą.

killafornia

Hehe komuchem nigdy nie byłem i nie jestem, ale ty plująca amerykańskim jadem uwikłanym w tyle konfliktów na świecie nie czepiaj się Rosi że chcą swój Krym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

Tak moje zadupie to Warszawa od urodzenia, he.
Mój tata w stanie wojennym był internowany czyli walczył przeciw komunizmowi.
Tak łatwo ruski by mi nie wszedł do mieszkania bo byłem wojsku i umiem strzelać z AK-47.
A Krym jest tak samo uzależniony od Rosji jak twój nos od twojego gówna którym jesteś umazana i tak dobrze wyczuwasz ludzi.

rafalk13

No to mowilem, ze zadupie, Warszawa jest obciachowa. Raczej watpie, zeby byl internowany, bo bys nie myslal tak glupio teraz.
Strzelac to ty umiesz, ale chyba tylko z gumy po swoich obsranych gaciach.
Ogolnie rzecz biorac to poslugujesz sie wlasnie wynalazkiem amrykanskim, bo internet to ich dzielo, ale chwal dalej kacapskie mendy.

killafornia

No i znowu gównem pod nosem się ujebałaś, wynalazku hehe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

I znowu bluzgasz Klaudunia? Nawet w okresie świąteczno-noworocznym musiałeś/aś siedzieć na filmwebie i wyzywać ludzi? (widać to również w innych twoich bełkotliwych "wypowiedziach") Wyładuj swoje frustracje na jakimś pluszowym misiu, zamiast wylewać pomyje na innych.
Teraz czekam na kolejną porcję nudnych dyrdymałów o "bezrobotnej szmacie życiowej, siedzącej na garnuszku mamusi" :D Ktoś ci to musi często powtarzać, skoro tak dobrze ci to zapadło w pamięć :D

adlerxx

Prawdopodobnie w zakładzie zamkniętym,w którym go/ją trzymają nie obchodzi się świąt :)

ocenił(a) film na 7
killafornia

w którym momencie zasłużył on na wyzwanie od komuchów? przecież faktem jest, że Obama jest większym lewakiem od Putina, więc to raczej ty jesteś prędzej komuchem skoro tak bardzo kochasz Obamę

rafalk13

Rację masz Ty a inni to wykształceni z dużych miast.

blackfox_fw

Hmmm ? to ironia czy pozytywne stwierdzenie ?

rafalk13

To jest dramat współczesnych stosunków społecznych. Prawie wszystkim pojęciom ponadawano pejoratywne znaczenia. Stąd Twoje pytanie o ironię. To było z mojej strony prawdziwe bo jak Ty możesz być putinowskim chujoliziem. Autor tych słów jest odmóżdżonym tworem współczesnej propagandy kierowanej do niby coś rozumiejących, to znaczy wykształconych z dużych miast.

blackfox_fw

Widzę że udało mi się zagonić bydło do zagrody, Jupi jupi jej. Tacy ja ty myślą że jak przyniosą porcelanowe szachy to umieją grać a Ty nawet nie rozumiesz szachów a co dopiero grać.
Mi nie zależy na racji bo dla mnie świat niema dwóch kolorów. A tacy jak ty widzą świat w dwóch kolorach PO-wcy vs Pis-owcy, USA-ej vs ZSRR-:D. Bo nie może być coś po za tym.

Ps. Nie mam kompleksów o takich co ty piszesz, mieszkam całe życie w Warszawie i do tego parę szkół a i nie pracuje na posadzie państwowej. :D
Ale widzę że Ciebie to boli !
(Autor tych słów jest odmóżdżonym tworem współczesnej propagandy kierowanej do niby coś rozumiejących, to znaczy wykształconych z dużych miast.)

rafalk13

Wyłączam się z dyskusji bo chyba jesteś putinowskim chujolizem do tego prymitywem z mózgiem całej internowanej tłuszczy co teraz ich dzieci nie pracują na państwowym. Nie odpisuj bo mam to w dupie.

blackfox_fw

Ok pedofilu , bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones