PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5634}

Bez skazy

Flawless
6,9 5 668
ocen
6,9 10 1 5668
6,0 3
oceny krytyków
Bez skazy
powrót do forum filmu Bez skazy

Od początku nie wierzyłam tej historii. Ona nie mogłaby się wydarzyć. Widz został potraktowany jak ostatni debil. Dałabym 5, ale aktorstwo miażdży, więc 1 więcej się należy.

ocenił(a) film na 3
Budziol

Do tego przepakowana postać Seymoura-Hoffmana (on zawsze miażdży), transwestyta, transseksualista i gej w jednym, no tragedia. Ale fakt, najgorszy był bijący z obrazu infantylizm i ckliwość. Nie obejrzałbym tego filmu drugi raz nawet gdyby mnie Paul i Peter z "Funny Games" zmuszali ;)

ocenił(a) film na 7
David_Ames

Czy aby nie mylisz "infantylizmu i ckliwości" z poczucie humoru? Bo tych pierwszych się nie dopatrzyłam...

użytkownik usunięty
Budziol

Też nie uwierzyłem w tą historię, aczkolwiek jest to film przyjemny do oglądania. Bardzo mi ten film przypomina motyw z Zapachu Kobiety i Rain Mana czyli przyjaźń między dwoma skrajnie innymi ludźmi. Przyjemna historia jak w Forrest Gump czy "Co gryzie Gilberta Grape'a" z happy endem.

Aczkolwiek przegięciem było, że Walt prosi o pomoc Rustego którego się brzydził. To tak samo jakby Nazista prosił murzyna by nauczył go tańczyć. Ja bym w życiu nie poprosił o pomoc osoby której nie toleruję i nie trawię bo prosząc o pomoc dałbym jej satysfakcję - kto by nie chciał zobaczyć na kolanach żebrującego o pomoc człowieka który dzień wcześniej zwyzywałby cię od najgorszych.

Niemniej to tylko film więc trzeba to zaakceptować, choć obniżyłem za to ocenę. No i fantastyczna gra aktorska zasługuje na ocenę która poniżej pewnego poziomu spaść nie może.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones