PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432908}
7,3 52 454
oceny
7,3 10 1 52454
7,4 19
ocen krytyków
Wątpliwość
powrót do forum filmu Wątpliwość

Nareszcie w tv :o)

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj, TVP1 22.25.

Corderosa

Cudowna wiadomość. Prawie teatr kina:D

eowine

Nie będę tutaj gwiazdkować tylko napiszę wprost - najwyżej zostanie wykasowane - skoro masz większość ludzi za tępe sępy to jak wśród nich odnajduje się taka złośliwa szmata jak ty (z premedytacją daruję sobie dużą literę)?
Tyle żółci ile wywaliłaś w kilku tematach o filmie animowanym nie nabazgrali nawet najwięksi antysemici na forach filmów o tematyce żydowskiej! Ile tu jadu bezzasadnej próżności złośliwości obrażania innych. Niedobrze się robi.
Jeśli chodzi o ten temat aż strach pomyśleć jak bardzo twoja głupota musiała uwieść twojego męża. Tyle że pewno nieudawana. Z drugiej strony strach się bać - czy on lubi takie kretynki jak ty? Czy może sam jest wystarczająco głupi że taką kretynkę jak ty wziął sobie za żonę.
W związku z powyższym przerażający jest fakt że takie imbecyle jak ty mogą posiadać dzieci. Jeśli je masz współczuje im bardzo wstydu jaki musisz im co dzień przynosić. Szczytem miłosierdzia jest życzenie aby były tak samo głupie jak ty albo i głupsze - o ile to możliwe - w co raczej wątpię. Tylko wtedy radosna bezmyślność twojego potomstwa uchroni je przed brutalną świadomością z jak podłej najciemniejszej kloacznej dziury wypełzły.
Pomimo upolowania warzywa (patrz: mąż który lubi idiotki i/lub sam jest idiotą) i wspominanej wielokrotnie świątecznej atmosfery z nudów nadal na wszystkich tu plułaś i bluzgałaś wbrew twoim zamiarom ukazując własne wady małość i kompleksy.
Jakże puste i nudne musi być twoje życie skoro nawet w nocy z 23 na 24 potrafisz wypisywać takie ociekające niegodziwością bzdury. Kiedy inne matki i żony gotowały, pakowały prezenty, wracały z nocnych zakupów zmieniały pieluszki czy robiły bożonarodzeniowego głębokiego loda ty sączyłaś jad na forum internetowym filmu animowanego. Szczyt upodlenia i żałości.
Przez takich jak ty Filmweb schodzi na psy zatem...

"Się ogarnij - zero pomyślenia i mózgu - śmieciu - poszał won"

Dziękuję za uwagę i zarazem przepraszam wszystkich posiadaczy kultury osobistej którzy przypadkiem natknęli się na ten post za zbytnią dosadność. Naiwnością jest sądzić ze takie trollowate ściery ja eowine cokolwiek zrozumieją ale od czasu do czasu można rzucić w wiatrak kamyczkiem.

valonna

Nie ważne z jakiego konta piszesz. Wstyd ten sam.XD


Nie ważne z jakiego nicka piszesz. Wstyd ten sam. XD

Ale nie dziwota, żes taka wulgarna.

Jestes ostro valonna.

PikantnaXDDDD

Opowiedz jak jesteś valona? XDDDD

eowine

Uczciwie uprzedzam i radzę rozważyć z kim prowadzisz lub masz zamiar prowadzić rozmowę. Oto zaledwie niektóre cytaty - tylko z jednego tematu - skierowane do kilku użytkowników autorstwa eowine:

A tak miedzy nami ciekawe czy jestes tak paskudna jak Gollum skoro mowisz tak ciągle w liczbie mnogiej. Ze wszyscy i wszystkimi sie zasłaniasz...XD
Ale ok, mialam byc litosciwa dla takiego smiecia XD

OMG. Zal mi cię:)
By taz tak brąć w głupote. Ale cos jak tylko to ci zostaje na te swieta. Ulituje sie nad taką jadowitą i pustą zmiją.

Bywaj idiotko:)

Przykre zes tak tepa no ale coż... tacy ludzie tez istnieją.

A co otrzezen to stan przy autostradzie bedzie cie lepiej widac XD

Słuchaj ty szmato obesrana i komunistyczne ścierwo

Dobrze wiedziec z jakich lektur korzystasz w psychiatryku. Mam nadzieje ze piana z pyska ci nie poszła XD

Wiekszosc ludzi to tępe sępy i jesli nie gadasz tym jezykiem co oni to, nie dotrze nic. Daltego nie warto rzucac perel pod swi*inie.

Naprawdę przerażający jest ten poziom waszego matolstwa

Jakżes za tępy po to po co cię tutaj?
Nie ogarniasz to poszał won.

Cóż taka masz teorię na brak swojego mózgu....Xd

Twojej mowy od szczania rozróżnic nie można. Wszystko śmierdziXD



Dziękuję za uwagę.

valonna

Rozczarowałąs mnie swoją wtórnością.

Liczyłam na ciekawszą rozmowę a ty jestem taka typowa co jest valonna.

Troche sie pośmiałam ale teraz znudziałaś mnie.

PS. Pewnie cos tam pokopiujesz, ale mój rozdział z tobą definitywnie sie zakonczył.

eowine

Nadal problem z rodzimym językiem :D Tyle dni przerwy? Ulala. Oddychaj głęboko, wkrótce wrócisz do izolatki XD

Nie dziwię się, że tak ci przeszkadzają cytaty z ciebie. Mnie tez niedobrze się robi, gdy widzę jak piszesz do innych ludzi...

Corderosa

WięC trzeba oglądać :)

ocenił(a) film na 8
Corderosa

coraz więcej stosunkowo nowych filmów pojawia się w TVP,wreszcie (mam nadzieję) można powiedzieć, że również dobrych :)

ocenił(a) film na 6
Corderosa

Super:)

Corderosa

Chętnie obejrzę. Widziałem pwien trailer, ale nie wiem czy to remake filmu, czy prequel. Może nie ma nic wspólnego? Ktoś wie? Wygląda bardzo podobnie: http://www.youtube.com/watch?v=4W5tpbTJ7V8

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

też zamierzam obejrzeć dość ciekawa tematyka a poza tym Meryl Streep w nim występuje ;-)

Corderosa

mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć ;)

Corderosa

ja też zaraz zasiądę przed tv. mam nadzieje, że nie zasnę :)

ocenił(a) film na 9
Corderosa

Miło obejrzeć to arcydzieło po raz kolejny, tym razem w telewizji. Film do wielokrotnych interpretacji.

ocenił(a) film na 7
Corderosa

Świetny film. Niezmiernie cieszę się, że przypadkiem trafiłam na niego w tv.

Zmo

jest jest genialny i tak świetnie zagrany!

mrs robinson

Popieram :):) Rewelacyjny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones