Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

136 miejsce??!! Ludzie głosujcie na niego bo pierwsza 10-ka jak nic! Rudy potrafi zagrac
wszystko a w wątpliwości i ripleyu to poprostu nie mam pytan:)

michalwalilko

Rudy? wtf?
W każdym razie jego miejsce to rzeczywiście kpina. Obecnie najlepszy aktor obok Daniela poza setką...
ale ta lista równie znakomitych aktorów na odległych miejscach jest strasznie długa.
Ostatnio obejrzałem "Capote" i "Bez skazy", geniusz, po prostu geniusz.

jankotelegazeta23

rudy hehe.
polecam hazardzista - wybitna niedoceniana kreacja. poza tym wojna charliego wilsona gdzie zjadl toma hanksa (nic dziwnego) i synekdocha nowy jork.

revirdixat

hazardzistę właśnie miałem zamiar se niedługo obczaić
a co do Tomka to wiadomo że Philip był od niego lepszy, jak większość wybitnych aktorów(Newman, McKellen etc), lecz on właśnie często ich unika , nie dziwie mu się, hehe
w końcu przeciętny z niego aktorzyna, a role w Zielonej Szmirze i Srajanie są tylko tego potwierdzeniem

michalwalilko

Bardzo wszechstronny aktor, potrafi zagrać chyba wszystko. Duży szacun.

goslawa25

ocena 8
a deppa pewnie na 10 ...

GeorgePatton

zgdałeś

goslawa25

Sęk w tym że Seymour jest tysiąckrotnie lepszym aktorem od Dżonego.

jankotelegazeta23

Racja ale dla tych co kino pojmują tylko wizualnie jest po prostu za brzydki... Taka prawda... Stąd tylu "gogusiów" w ścisłej czołówce topu.

madz20

No tak, wielu myli tutaj aktorstwo z modelingiem. Ale przecież aktor(ka) ma grać, a nie wyglądać.

jankotelegazeta23

Najlepszy aktor Wenecja 2012! Nowy Marlon Brando. Teraz tylko drugi oskarek dla najlepszego aktora drugoplanowego za "The Master" :) Mam nadzieję, że oskarek pierwszoplanowy powędruje nie do tego Phoenixa, lecz do giganta Day-Lewisa za rolę tytułową w "Lincolnie". Wszyscy mówią, że Day-Lewis wszedł w swoją rolę maksymalnie głęboko!!! Zakasuje Phoenixa na bank. Ale czy pozwolą Danielowi na zrównanie się z innym gigantem, Jackiem Nicholsonem? Tu może pojawić się problem...

La_Pier

Jest szansa, że rola Hoffmana zostanie potraktowana jako pierwszoplanowa i wtedy dojdzie do prawdziwego pojedynku aktorskich geniuszy :) Jeśli Day-Lewis wygra, to nawet przebije Nicholsona bo jeden z jego Oscarów jest za role drugoplanową. Liczę na to, że prócz trójki Day-Lewis, Hoffman, Phoenix pojawi się jeszcze jakaś wielka kreacja (może Murray?) i będziemy mieć naprawdę wybitny rok dla aktorstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones