Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

I w ogóle nie zalicza się do rankingu. jego kreacje są świetne.

BUNCH

Zgadzam się z Tobą! Niewątpliwie jeden z najlepszych aktorów amerykańskich. Nieważne, czy gra w dramacie czy komedii (Nadchodzi Poly, Big Lebowski) zawsze jest perfekcyjny!!

info_117

No właśnie!!!
Philip jest taki "elastyczny" wszystko potrafi zagrać :)
25 godzina Capote Rodzina Savages :)

BUNCH

rzeczywiście świetny aktor, każda kreacja wyjątkowa

black_out

To prawda! Aktor jakich mało, oddaje się roli w całości... Gość jest niesamowity :)

BUNCH

Zgadzam się. To wręcz żenujące, że nawet nie ma go w rankingu. Nie zgodzę się ze zdaniami niektórych, że jest mało znany albo niezauważalny. Mnie rzuca się w oczy każda jego kreacja. Ale cóż - wiele osób ocenia aktorów tylko po wyglądzie...

2night

już jest.
jako nowość na 7. miejscu!
statystyka to naprawdę tajemnicza nauka..

marlon

taaak :)
hmmm czyżby ludzkość "wróciła po rozum do głowy"? i zaczęła głosować a nie strzelać same 1 bo : "nie znam gościa" OPAMIĘTALI SIĘ ;D

LostLittleGirl

Jeszcze wczoraj miał średnią 8,82.
A więc nie "wróciła".

użytkownik usunięty
Morgan_Mortimer_Graff

Dawajcie mu 1 wszyscy, nieznana osoba w TOP 100 brak pytań

to taki niby żart, śmiszny bardzo, a?
strzel sobie soczek, bo głupoty piszesz, dzieciaczku!

marlon

Obejrzałem wczoraj "Wątpliwość", Hoffman, jak zawsze rewelacyjny.
Aczkolwiek w tym filmie kreacja Meryl Streep była lepsza.

BUNCH

Wspaniały aktor,w setce jest tylu aktorów,którzy nie zasługują na tak wysokie miejsce.. żenujące

BUNCH

Niestety świetnych aktorow jest dużo, a ilość miejsc w rankingu ograniczona. Ja bardzo lubię P.S. Hoffmana od czasu Capota. NIesamowite, jak wniknął w tą postać.

użytkownik usunięty
BUNCH

To prawda. Dla mnie jest to obecnie jeden z najlepszych aktorów. Każda jego rola jest bardzo dobrze dobrana i przede wszystkim równa. Oby tak zostało bo rzeczywiście facet ma talent.

Elias nieznana osoba??własnie policzyłem sobie ile filmów znim oglądałem i wyszło mi 24 wiec brak słów mam do ciebie.Philip przynajmniej zasługuje na pierwsza 20!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones