Philip Seymour Hoffman

8,1
35 033 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

Jak wyżej, czy wiadomy jest powód dla którego się zabił?

użytkownik usunięty
gimlord123

Chciał wk*rwić swoich fanów.

on się nie zabił, był od lat czystym ćpunem, który wrócił do dragów i zapewne przedawkował - listów itd. nie zostawił, więc to raczej należy traktować jako przedawkowanie ze skutkiem śmiertelnym, a nie intencjonalne samobójstwo.

gimlord123

może żeby zostać męczennikiem mieszkańców Panem

gimlord123

Żeby nie musieć grać Ludwiczka w wieku pięćdziesięciu lat. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

dobre

gimlord123

raczej nie ze szczęścia

gimlord123

Naprawdę popełnił samobójstwo?! A tak normalnie wyglądał w Igrzyskach Śmierci :/

gimlord123

Ogladalam film dokumentalny, zrobiony przez te sama ekipe lekarzy, patologow etc, ktorzy nagrali dokumenty na temat (przytaczam z pamieci) Co wg specjalistoe wydarzylo sie w czasie ostatnich 24 czy tez 48 godzin przed smiercia (z obejrzanych): Whitney Houston, Michael'a Jackson'a, Brittany Murphy, Ethan Hawke'a czy P.S.H. wyniki autopsji, toksykologia, ostatnie zeznania osob, ktore Ich widzialy. On nie popelnil samobojstwa. Nie rozpisze sie, bo klawiatura telefonu mnie rzwala, za duzo pracy i bledow, ale jestem pewna, ze mozna to znalezc online: last hours of P.S.H. oraz innych. Ciekawe, ale I w swej praedzie dosc przerazajace. Ja akurat ogladalam to na brytyjskim kanale ogolnodostepnym.
No w kazdym razie na 99% to nie bylo zamierzone. Mial dluga przerwe od dragow, tzn heroiny (dozylnie brrr) I nastepnego dnia znalezli go samego , lezacego w lazience na podlodze ze strzykawka wciaz w zyle (czy ciele, ale wciaz tam tkwila) I wciaz tez mial ten pasek uciskowy. A nastepnego dnia mial sie spotkac z dziecmi, ktore bardzo kochal. Wierze, ze to nie bylo zamierzone. No to tyle ode mnie. Lepiej byloby obejrzec ten dokument I wysluchac co specjalisci mowia, miast czytac przelozone przeze mnie tyle co spamietalam. Z gory przepraszam za bledy.

Vam

(Nie) wybaczalny blad. No przeciez, ze nie chodzilo o Ethan'a Hawke, lecz o Heath'a Ledger.

Vam

O Boże, już szukałem informacji o Ethanie, bo myślałem, że może czegoś nie wiem. Na szczęście to tylko błąd...

gimlord123

23 lata żył w trzeźwości takze nie wiadomo czemu znów zaczął może był poważnie chory-nowotwór lub co innego i wrócił bo wiedział ze wiele czasu mu nie zostało i nie chciał cierpieć człowiek który przez 23 lata nagle wraca do nałogu to albo choroba fizyczna albo deprecha nie znamy jego historii takze trudno ocenić co nim kierowało

cizia1981

Albo i morderstwo

gimlord123

Lata po sieci teoria spiskowa że scjentolodzy mocno się przyczynili do jego powrotu do dragów w ramach zemsty za film "Mistrz" który rzekomo miał opisywać funkcjonowanie ich organizacji. Jak wiadomo Philiph grał tam rolę głowy sekty więc najmocniej miał za to oberwać. Sam w to osobiście nie wierzę ale piszę o tym w ramach ciekawostki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones