Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

Ranking

użytkownik usunięty

Szkoda aktora, ale jestem ciekaw jak wysoko wskoczy w ranking...

[*] [*] [*]

Jaką rolą was ujął?

W Wątpliwości...

Farrokh

'Synecdoche, New York', 'The Master'

rafez_s

Role u P. T. Andersona, "Happiness", "Synedoche..."

Wojna Charliego Wilsona

użytkownik usunięty

Szkoda, że dopiero teraz wskoczy do top100, ale to typowe dla filmwebu
1. Capote
2. Synekdocha, Nowy Jork
3. Wątpliwość

"Wątpliwość" zdecydowanie przoduje...

użytkownik usunięty

Ja tylko kojarze go z W Pierścieniu Ognia ale i tak zagrał w nim genialnie

użytkownik usunięty

Lancaster Dodd-The Master

Capote!

Obejrzałam 20 filmów z nim, zachwycając się warsztatem i głosem.
Ale "Synekdocha..." to jest film o nim, o lękach wrażliwego artysty, którego właśnie ta wrażliwość pokonuje.

A poza tym lubię go z "Jack uczy się pływać", gdzie gra człowieka niemal chorobliwie nieśmiałego, który próbuje tę nieśmiałość przezwyciężyć i z "Radia na fali", w którym wydobył z siebie talent komediowy.

jakby to było najważniejsze

W Pierścieniu Ognia ! ;( [*]

użytkownik usunięty
Batioo1

Dokładnie to samo co ja [*]

Właściwie każdą, jeśli akurat leciał film z jego udziałem, oglądałem, bo wiedziałem, że zagra conajmniej poprawnie. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek spartaczył rolę, dobrze go wspominam z "25 godziny" i "Czerwonego Smoka."

Oceniam na mocną 8.

Niech spoczywa w spokoju

[*]

Krytykant

25 godzina-genialna rola...
No i oczywiście Wątpliwość.

Stan sprzed godziny chyba około 7500 głosów. Obstawiam, że za tydzień będzie 20 000.

"Synekdocha Nowy Jork", przede wszystkim. Czapki z głów.

użytkownik usunięty
pablo12000

Teraz już ponad 8000

u mnie od dawna miał 10 i serduszko... bardzo szkoda tego aktora, strasznie mi przykro

użytkownik usunięty
elushka

U mnie też miał już dawno 10 i serducho, po filmie Czerwony Smok, gdzie również zagrał genialnie

Pierwszy film, w którym zwróciłam na niego uwagę był Mr Ripley, ale w każdym filmie grał FENOMENALNIE - nie miał słabych ról. To był jeden z najlepszych współczexnych aktorów.

No to jeszcze dodam, bo ranking jest żałosny...
Moim zdaniem powinien być w nim na pewno w pierwszej setce, co więcej, ja cenię go bardziej niż np. takiego Johhnego Deppa, który tutaj jest w pierwszej 10-tce

użytkownik usunięty
elushka

Powinien być w pierwszej 10 wg. mnie

:)
wg mnie też, ale się boję głośno o tym mówić, bo mnie posądzą, że dlatego, że już nie żyje... ale dokładnie tak myślę. Był na pewno lepszy od Nortona, którego też bardzo lubię i cenię, ale Hoffman miał w sobie to coś. Był do cna autentyczny. Bardzo lubię di Caprio, ale Hoffman chyba jednak był od niego lepszy. I cały czas skupiam się na młodszych aktorach, nie Nicolsonach, czy Nirach, czy też Pacinach. Na aktorach w wieku 40-50 lat, a nie 60-80. Który z aktorów w tym wieku był tak przekonująco autentyczny ? Może R. Crowe , R. Fiennes, C. Bale, no i K Spacey, ale to z tych młodszych aktorów, choć K. Spacey już starszy jest.

Fijoła macie z tymi rankingami..Zajmijcie się wyścigami karaluchów..Tu jest miejsce na Sztukę,nie na ''rankingi''..Wielka szkoda aktora wybitnego!

dla mnie swietny w... 'Nadchodzi Polly'!!! uwielbiam goscia. wielka strata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones