Philip Seymour Hoffman

8,1
35 118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

Jak myślicie dlaczego aktor o takiej pozycji zgodził się zagrać w takim filmie ? On raczej unika tego typu produkcji, zresztą ma już wyrobioną pozycje od bardzo dawna, więc popularność, czy to że będę mieć później więcej propozycji nie wchodziła w rachubę. Sfera finansowa chyba też nie wchodziła bardzo w grę. Co o tym sądzicie ?

Molly_06

Czy unika to bym polemizował (Nadchodzi Molly, Bez skazy, MI3).
Dla mnie on po prostu cieszy się aktorstwem i próbuje sprawdzić się w wielu różnych produkcjach (nawet słabych czy/i mega komercyjnych), w których swoją drogą też błyszczy i pokazuje, że potrafi w największym chłamie się odnaleźć. Ma dystans do siebie i swojego zawodu (w przeciwieństwie do DDL) i to mi się w nim podoba.

Molly_06

Kasa. Zresztą nie ma co się dziwić, to jego praca. Zresztą grunt, że częściej gra w znakomitych filmach, niż tych szmirach.

Molly_06

Więcej dobrych aktorów niż tylko sam Seymour gra w Igrzyskach ;)

Azejzel

Kto np? Sutherland od paru ładnych lat jest już "po drugiej stronie rzeki", Tucci także nie był wybredny nigdy jeśli chodzi o role. Młodej obsady nie liczę, bo dla nich to trampolina do kariery. Więc kto?

adamcpdst

No np Woody Harrelson. Elizabeth Banks

asiula87

Szanuję Woody'ego, ale to jednak nie ta półka co Hoffman.

Molly_06

Nie wiem skąd to pejoratywne nacechowanie w określaniu serii Igrzyska Śmierci "takim filmem". Jak na kino rozrywkowe, stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie, zagrać tam nie jest żadnym dyshonorem dla bardziej uznanych aktorów.

Molly_06

Podobał mi się bardzo w tej roli... Teraz już w niczym nie zagra :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones