Philip Seymour Hoffman

8,1
35 033 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

No siema, jak w temacie: możecie mi wymienić tytuły, w których Hoffman miał jakieś sceny miłosne?

Widziałam 9 filmów z jego udziałem i taką scenę (jedną) miał w jednym.

Może coś komuś przychodzi do głowy.
Bez różnicy, czy homo czy hetero.

Pytam się serio.

Pozdrawiam

madameTutliPlutli

Miał na pewno w "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz", ale nie wiem czy akurat o to Ci chodzi.

jankotelegazeta23

Dzięki, sprawdzę :-)

Kiedyś ktoś na tym forum (teraz tego nie znalazłam, może zostało zgłoszone) napisał o nim, że jest gruby i że nie można na niego patrzeć, kiedy uprawia seks. Że była kiedyś taka scena otwierająca jakiś film i że to było takie paskudne. Abstrahując od głównego wydźwięku tamtego durnego komentarza wnioskuję ponadto, że

GDZIEŚ MUSIAŁA BYĆ TAKA SCENA :-)

Aktualnie mam obejrzanych 12 filmów z jego udziałem, w dalszym ciągu jedna scena miłosna.
Więc czekam na kolejne tytuły :-).

madameTutliPlutli

no tak, to była scena otwierająca "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz" :-)

madameTutliPlutli

God's Pocket :P

madameTutliPlutli

Była jedna w Mistrzu z Amy Adams.

deadrys

Jeśli to ta o kyórej myślę tonie nazwała bym jej sceną miłosną:)

paulinajajestem

A jaką?

deadrys

erotyczną?miłosna trochę inaczej mi się kojarzy ale to może być tylko moje odczucie

paulinajajestem

Mam wrażenie, że autorowi chodziło właśnie o takie sceny. Miłosne to zwykle właśnie erotyczne sceny.

madameTutliPlutli

W 'Mistrzu' laska mu robi dobrze ręką.

madameTutliPlutli

Zagrał scenę miłosną z Ewą Gawryluk, w swoim debiucie, polskim filmie "Szuler", w którym aktorzy mówią po angielsku.

madameTutliPlutli

Happinnes - tyle,ze scena solo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones