Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

..w których grał. jest MISTRZUNIEM. mi się najbardziej podobał (banał) w Magnolii, Capotem i Wojnie Ch. Wilsona - ale i w Mission Impossible, i w Punch Drunk Love, i w Savages, i w Utalentowanym Panu R. był fenomenalny. wśród tych nieco młodszych my number 1!

użytkownik usunięty
marlon

Z cała pewnością mi najbardziej podobał się w "Big Lebowski"

marlon

Marlon, uprzedziles mnie;) Hoffmana nie widzialem jako Trumana Capote jeszcze, niemniej juz role w 'Zapachu kobiety', 'Patch Adams', 'Punch-Drunk Love' pokazaly, jakim Geniuszem jest Hoffman. GENIUSZEM powiadam! Tylko ktos o takiej skali talentu powoduje, ze- mimo iz fizycznie dosc brzydki- Hoffman po prostu przykuwa moja uwage do ekranu, nawet jesli sam film troche flaczeje (jak 'Twister' chocby). Do Seymoura niewatpliwie nalezy przyszlosc. Ja go bardzo widze jako Pingwina/Cablepote'a w nowym Batmanie, o ile oczywiscie rezyserowac bedzie znowu Chris Nolan. Przyznajcie, ze cholernie pasuje do powaznej wizji Anglika ten jakze twarzowy aktor:)

Thommy

Byłby idealny jako inteligentny szef mafii w smokingu :). W Hazardziście był świetny, bardzo go polubiłem też za M:I3. Ot, niby rola bez większych wymagań, a poradził sobie świetnie. Nie widziałem jeszcze Capote, ale kiedyś sobie powiedziałem że jeśli mi się dam spodoba, dam mu 10 i dodam do ulubionych :).

marlon

no co wy ;D genialny był w "Nadchodzi Polly" ;DDD nie wiedzialam ze ma taki talent komediowy ;DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones