Philip Seymour Hoffman

8,1
35 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

http://img263.imageshack.us/img263/4404/capoteh.jpg

TAK lub NIE

ewentualne komentarze mile widziane.

kinoman0

Nikt na hoffmana nie zagląda to i zero odp, ahh polaczki:D
Nie bo aparycją by nie wyrobił i trzeba się głosem pobawić na dodatek

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
huo_sanchez

wspolczuje ci tej kipiacej w tobie zlosci
moj post nie byl skierowany negatywnie w niczyja strone natomiast ty zdazylem stworzyc sobie w glowce obraz idioty szpanujacego wyjazdami i plujacego jadem w ojczyzne a tymczasem nic bardziej mylnego;]
to jest jedynie internet i jasne ze mozesz wyzywac ludzi do woli, powodzenia!

Marcinekk

A co, może nie chwaliłęś sie na filmwebie? Nie udawaj teraz greka.
Sorry, troche sie zagalopowałem z tymi pociskami. Nienawidzę takiego stereotypowego myślenia. Po prostu zastanów sie jakich słów używasz bo polaczki to jest ironiczne obrażanie Polaków, którzy wcale nie muszą się przed innymi narodami niczego wstydzić, a to że jakiś kretyn nawymyslał stereotypów, to nie znaczy że trzeba nasiąkać taką głupotą. Nie widzę powodów żeby Polakom umniejszano od polaczków i gorzej że robią to sami swoi, bo myslą że są wspanialsi. Uważam nawet że niewiele jest tak dumnych narodów jak Polska. Kompleksy? Jak się ktoś wstydzi swojego pochodzenia, narodu, ojczyzny czy rodaków to tak samo jakby wstydził się własnego ojca i matki.

huo_sanchez

Fakt, nie powinienem był użyć słowa polaczki, wiem jak jest kojarzone, my bad.
Odnośnie narodu pod wzgledem historii mam takie same zdanie jak ty,
A jezeli chodzi o chwalenie sie na fw to nie przypominam sobie niczego takiego, chyba ze kiedys w jakims , luznym/ironicznym dialogu calkowicie dla zartu czego w sumie i tak nie kojarze;} no ale nvm Peace and love

huo_sanchez

http://www.youtube.com/watch?v=H4KrxQSGd3E

użytkownik usunięty
kinoman0

Myślę, że to ciekawe rozwiązanie. Johnny Depp jest przystojniejszy. Zawsze lepiej patrzeć na niego niż na Hoffmana, który, mimo że jest dobrym aktorem, może nawet tak dobrym jak Johnny, to jednak nie prezentuje się tak dobrze :) Poza tym gdyby wyglądał tak jak na tym zdjęciu, to wzniósłby do filmu powiew oryginalności i niepowtarzalności, bo Johnny jest w tym mistrzem.

dziekuje.
masz calkowita racje. szczegolnie relatywnie szeroki balejaz na tym zdjeciu emanuje nietuzinkowa oryginalnoscia.

kinoman0

' szczegolnie relatywnie szeroki balejaz na tym zdjeciu emanuje nietuzinkowa oryginalnoscia.' ooboszzee..

"awsze lepiej patrzeć na niego niż na Hoffmana, który, mimo że jest dobrym aktorem, może nawet tak dobrym jak Johnny,"
za takie zdania moderacja powinna banować konto bo łeb nie jest pełen filmów
Philip Seymour Hoffman jest setki razy lepszym aktorem od Deppa a kreacja w Capote to arcymistrzostwo jakiego Johnny nie osiągnął we wszystkich swoich filmach razem wziętych

lotr12345

Mogę się tylko podpisać pod stwierdzeniem lotra. Depp, to gorsza liga. Hoffman jest aktualnie najwybitniejszym amerykańskim aktorem. Współczesny Brando. Reszta, to cieniasy.

użytkownik usunięty
La_Pier

A Daniel Day-Lewis?

Day-Lewis, to aktor wybitny, ale nie jest Amerykaninem.

Pisząc, iż Hoffman jest najwybitniejszym amerykańskim aktorem, chodziło mi o aktorów urodzonych w USA.

Hoffman jest lepszy od: Hanksa, Penna, Deppa, DiCaprio, Nortona i wielu innych amerykańskich aktorów, którzy po prostu nie dorastają mu do pięt.

kinoman0

A czemu akurat Depp?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones