Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman
phil_anselmo

ma trójkę dzieci z Mimi O'Donnell, z którą żyje od wielu, wielu lat.. ale może masz gejdar i wyczuwasz te sprawy, co?

marlon

co to znaczy gejdar? jakie lamerskie słówko pseudo-recenzentów filmwebowych?

phil_anselmo

Mówiąc krótko, znaczy to tyle, że kto się przezywa, tak się sam nazywa.

phil_anselmo

świetny poziom... Pogratulować wychowania... Tylko tyle...

phil_anselmo

Nie obchodzi mnie jego orientacja, ale muszę się zgodzić, że wygląda obleśnie... A pierwsza scena w "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz" sprawiła, że miałam ochotę zwymiotować :/ Na takie sceny to można sobie powzalać z aktorami o dużo lepszej aparycji od tego Pana... Ale zaznaczam, że do jego zdolności aktorskich nic nie mam

phil_anselmo

Jeśli oceniasz ludzi po wyglądzie to gratuluję inteligencji..

A jeśli kogoś nazywasz obraźliwie nawet go nie znając i nie mając możliwości poznać to jesteś najgorszym typem człowieka,jaki może istnieć..

Współczuje

Baby_Black27

zaznaczam,że powyższa nota była do kogoś kto sie zwie phil anselmo

Baby_Black27

Ciekawe, jak wygląda "rasowy pederasta"? Jesli się czymś odróżniają od innych ludzi to można by ich łatwo rozpoznawać:)

"Nie obchodzi mnie jego orientacja, ale muszę się zgodzić, że wygląda obleśnie... A pierwsza scena w "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz" sprawiła, że miałam ochotę zwymiotować :/"

Może to kogoś zdziwi, ale ludzie, którzy nie wyglądają jak Brad Pitt, też uprawiają seks! Czemu tego nie pokazać w kinie realistycznym? Mnie się ta scena bardzo podobała. Hoffman to nie jest Julia Roberts, której nogi w "Pretty Woman" "zagrała" inna kobieta, ani bracia Wilson, którzy się zgadzali w swoich filmach na "pupowych dublerów". Zagrał wbrew idiotycznym kanonom hollywoodzkiego piękna - i okazało się, że to, co sobą zareprezentował, jest piękne, ludzkie.

AlexDeLarge

Wątpię czy anselmo również potrafłby sensownie odpowiedzieć na pytanie jak wygląda "rasowy pederasta" mimo,że rzuca podobnymi tekstami..

Baby_Black27

rudy, piegaty i wyglada jak zboczeniec ale aktor z niego ok 6/10 za wyglad i gre aktorska wystawilam srednią

wikiw99

POKEMONY SĄ WŚRÓD NAS !!!!!!!
A JA SIE NIE MOGE Z TYM POGODZIC ŻE NA FILMWEBIE

Słuchajcie pokemony z doliny krakozji gdzie rosna gównienka na drzewach.
Nie każdy aktor musi wygladać jak Brad Pitt,Tom Cruise,Zac Efron gdyby tak było to role czarnego charkteru przybierał by Zac Efron i film był by niejaki. On ma idealną twarz do filmów Sensacyjnych,Grania Postaci Biograficznych czy Grania Ksiedzy i bóg wie czego jeszcze dlatego za wygląd dam mu 9 :D

Pozdrawiamemememe

frytek91

nie zgadzam się mozna wygladać lepiej-niekoniecznie jak brad pitt- i grac w rożnych filmach, czy jest powiedziane ze kazdy zly charakter musi byc tak ochydny z wygladu, napewno brzydkiemu łatwiej grac role zlych ludzi niz ładniejszemu, i to nie chodzi o gre tylko wyglad moze miec 10 oskarow, ale ''urody mu to nie da''i napewno nie bedzie mi sie lepiej na niego patrzyc

wikiw99

podejrzewam, że 99 to rok urodzenia?

phil_anselmo

jako że (według opinii wielu znajomych i porównywania zdjęć na stronie my heritage) jestem do niego bardzo podobny, to zapewniam że żadnym rasowym pederastą nie jestem i wydaje mi się że PSH też nie jest.

GG06

jak jestes podobny to moze i fajnie byc podobnym do kogos znanego, chyba, ze go tylko przypominasz, a to roznica

wikiw99

przestańcie już chrzanić i niech ten żenujący temat opadnie w otchłań niebytu, bo tylko tego jest wart

użytkownik usunięty
phil_anselmo

Dla mnie osobiscie jego wyglad jest jednym wielkim plusem... przynajmniej jeden aktor o ktorym sie mowi czy pisze nie w kategorii "najbardziej seksowny facet ktoregos tam roku" tylko wielkiego talentu..

Swoja droga mi przypomina Ludwiczka z takiej bajki "swiat wg ludwiczka"

phil_anselmo

nie oceniam aparycji innych facetow bo nie jestem gejdarem ale kolo jest
wybitnym aktorem

Orest_Lenczyk

Jakie to idiotyczne oceniać ludzi po wyglądzie wikiw99

phil_anselmo

Ale pederaści są przystojni (za wyjątkiem Eltona Johna)

A tak na poważnie, wygląd nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną.

phil_anselmo

Wiesz, ja bardzo lubię twórczość Czajkowskiego, mimo, że był pederastą.

Poza tym słyszałem, że Phil Anselmo miał zapędy rasistowskie i homofobiczne (nie mówię, że to źle). Szkoda jedynie, że nie potrafił śpiewać.

TyskiDaro

"nie mówię, że to źle" - a czemu? :D

phil_anselmo

Bardzo dobry aktor, nie doceniony :D.
Jedna z najlepszych jego rol (bardzo realistycznie zagrana) to Owen Davian w Mission Impossible 3, malo jest aktorow ktorzy potrafia tak dobrze zagrac czarny charakter :P (no poza Jokerami :P Jack Nicholson / Heath Ledger)

phil_anselmo

Rewelacyjny aktor, lubię go. spokojnie zasługuje na co najmniej pierwsza 20 w rankingu jak nie 10 :]

phil_anselmo

Trochę poniżej krytyki ten komentarz, lepiej byłoby kierować bardziej zdecydowane opinie w kierunku prawdziwych, tzw. zawodowych gejów, którzy robią z tego główny argument we wszystkich dyskusjach i próbują uczynić się nietykalnymi. Faktem jest istnienie obrzydliwej homo-propagandy i języka nienawiści używanego przez ludzi z tego środowiska, ale i faktem jest, że powyższa wypowiedź jest.....beznadziejna. Zero argumentów, zero sensu i zero związku z rzeczywistością, no tak to wygląda.

PS: Hoffman jest b. dobrym aktorem, zwłaszcza Capote mnie powalił.

bokser_Ken_Wywietrznik

"Faktem jest istnienie obrzydliwej homo-propagandy i języka nienawiści używanego przez ludzi z tego środowiska" - faktem jest, że bredzisz

phil_anselmo

Zamilcz chamie, a może to ty jesteś pederastą ?

Lecho1523

Żałość, ludzie. To czuję, Was czytając...

phil_anselmo

Chciałeś pewnie powiedzieć że wygląda jak obleśny pedofil. Szczerze mówiąc to właśnie taki wizerunek tych ludzi utrwala w naszych umysłach TV. Pamietacie tą reklamę przestrzegającą rodziców by sprawdzali z kim w sieci rozmawiają ich dzieci. Widzimy ekran na którym pojawiają się wyrazy w stylu - Cześć to ja Ania, a potem jest najazd kamery na użytkownika a tam tłusty, obleśny, spocony gość majstrujący przy klawiszach. Wszystko opatrzone hasłem. Czy wiesz z kim rozmawia twoje dziecko. Reklama wymowna. Być może właśnie dlatego Hoffman może się komuś tak dziwnie kojażyć co nie zmienia faktu że to fajny gość, i świetny aktor. Zgadzam się jednak z tym że z powodzeniem mógłby takie role grać. Po raz pierwszy widziałem go chyba w Twisterze. Rozwalił mnie w komedii Nadchodzi Polly. Był świetny w Cappote, Magnolii, i kilku innych filmach. Co tu dużo mówić, aktor charakterystyczny z predyspozycjami do pewnego typu ról.

phil_anselmo

Nie pojmuję jak można oceniać kogoś na podstawie tego, jak wygląda ;/ Według mnie Philip Seymour Hoffman jest naprawdę rewelacyjny w tym co robi, a jego wygląd wcale mu w tym nie przeszkadza... Zresztą na tej stronie oceniając kogoś, powinno się brać przede wszystkim pod uwagę jego talent i grę aktorską, bo z tego, co się orientuję, głównie do tego została stworzona. Jak sam piszesz (to do autora tematu) Hoffman jest dobrym aktorem, ale za sam wygląd dajesz mu 4/10...więc jakiejś ślicznej, pustej aktoreczce, która jest kompletnym beztalęciem, dałbyś 10/10 za to, że jest ładna??

phil_anselmo

Ciekawe jak Ty wyglądasz??? Może tez byśmy się pośmiali albo pozastawiali czy wyglądasz jak pederasta... Na pewno był by Ci przyjemnie.

phil_anselmo

Dobra jedziecie na niego a kur** wiadomo że obecnie liczy się tylko wygląd.
Depp jest na drugim miejscu w rankingu albo somerhalder na 20.
Żeby powiedzieć że są tam za swój wspaniały kunszt aktorski to trzeba chyba być psychicznie chorym.

Marcinekk

somerhaldera w tej chwili nie kojarzę, ale jak możesz nie doceniać Deppa? lepiej siedź cicho

doorshlaq

Widzę że wysoka ocena dla deppa to już jakiś utarty schemacik.

Marcinekk

Widzę, że chcesz na siłę być alternatywny, bowiem dobre aktorstwo Deppa jest faktem - nie jest on może wybitnym aktorem, ale bardzo, bardzo dobrym. Zasługuje więc na wysoką ocenę.

Marcinekk

Somerhalder jest dobry w swojej roli, ale żeby go oceniać musiałbym obejrzeć z nim coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones