PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=315510}

Rodzina Savage

The Savages
6,8 4 292
oceny
6,8 10 1 4292
7,3 12
ocen krytyków
Rodzina Savage
powrót do forum filmu Rodzina Savage

http://www.wff.pl/showperformance.xml?f=1470
10, 11 i 16 października.

Mam nadzieję, go na WFF po raz pierwszy zobaczyć ;)

ocenił(a) film na 7
Lanooz

A ja mam nadzieję, że Ci się spodoba. :-) Bo jak sobie o nim teraz myślę (obejrzałem kilka dni temu), to mi się mało odkrywczy wydaje, wtórny, nieświeży. Relacje rodzinne, niespełnienie, depresja. To już tyle razy było. Ale cóż, sprawnie opowiada o tym, o czym opowiada. ;-) Trafnie opisuje kondycję współczesnych zagubionych wykolejonych, zawieszonych pomiędzy młodością a smugą cienia. No i aktorski duet - klasa!

ocenił(a) film na 10
Klee

Dokładnie tak jak mówisz. Film świetnie opowiada zwykłą historię o życiu. Ja mu daję 10/10, bo lubię dobre kino. Widziałem opinie, że jest nudny i depresyjny. Mi się wydał wspaniały, bo zobaczyłem siebie, jak za kilka lat mógłbym się zmagać z takimi problemami... A zobaczyć kawałek siebie, swoich lęków i rzeczy, z którymi się mniej lub bardziej bezpośrednio stykamy - bezcenne.

Hoffman rewelacyjny, jego filmowa siostra również.

ocenił(a) film na 8
Klee

rzeczywiście. B. dobry :) To jest jeden z takich filmów, które przygnębiają mnie swoją cichą, na poły pozytywną i zabawną psychodelią, ale jednak potem może się zorientujesz, że to jednak ma pocieszający wydźwięk ;)

8/10.

ocenił(a) film na 8
Lanooz

Zauwazyłam, że w tym roku wiele filmów z festiwalu zostało wcielonych do masowego kina. Myślicie, że to własnie inspiracja WFF'em?
W każdym bądź razie - to dobry krok. Cieszę się, że szeroka publiczność może zobaczyć takie filmy jak "The Savages" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones