PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=315510}

Rodzina Savage

The Savages
6,8 4 292
oceny
6,8 10 1 4292
7,3 12
ocen krytyków
Rodzina Savage
powrót do forum filmu Rodzina Savage

Nie wiem gdzie były jakieś śmieszne sceny... Chyba, że jedna scena na początku filmu, kiedy to pan Savage smaruje ścianę swoimi fekaliami.. heh

Szczerze mówiąc film taki se.

ocenił(a) film na 7
Indian

Dosyć to zatrważające, że ludzi takie rzeczy bawią...

Klee

Widocznie to musi być śmieszne, żeby zaliczyć film do komedii... heh.

ocenił(a) film na 7
Indian

Widoczne to jest jedynie, że albo ktoś głupotę strzelił, zaliczając film do komedii, albo jest tam wiele zabawnych scen. Mnie, owszem, wiele scen rozbawiło. Uważam poza tym, że choć film opowiada o rzeczach niewesołych, to jest przy tym bardzo pogodny. Komedia więc to dla mnie jak najbardziej. Ale każdego bawi co innego, ma się rozumieć.

ocenił(a) film na 8
Klee

Film o poważnych, bo jakże życiowych i dotykających nas wszystkich sprawach, ale właśnie tak jak piszesz podanych w pogodny sposób.Ja także zaliczam go do komedii.

ocenił(a) film na 8
Klee

Rzeczywiście wiele jest pogodnych scen. Ale one bohaterów w filmie też bawią (patrz: John z szyją na temblaku;)). To "życiowy" humor. Komedia jednak - dla mnie - musi być trochę bardziej sztuczna. Humor w komedii jest skumulowany, jak nigdy w życiu. Czy to językowy, czy sytuacyjny.

"The Savages" rzeczywiście jest pogodny, ale dla mnie to jednak nie komedia.

ocenił(a) film na 8
ewa86

To może gwoli ścisłości - pogodny komediodramat obyczajowy ;)

ocenił(a) film na 8
Indian

komedia nie koniecznie musi rozśmieszać do rozpuku. Wg mnie chodzi tu raczej o wyrażenie tej raczej przygnębiającej historii w sposób melancholijnie pogodny, gorzko-słodki niekiedy wywołujący tylko lekki uśmiech na twarzy. Uśmiech, nie śmiech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones