PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=315510}

Rodzina Savage

The Savages
6,8 4 292
oceny
6,8 10 1 4292
7,3 12
ocen krytyków
Rodzina Savage
powrót do forum filmu Rodzina Savage

Prawda o życiu

ocenił(a) film na 7

Po obejrzeniu pokazu miałam mieszane uczucia, niby film o rzeczywistej egzystencji, naszych emocjonalnych rozterkach, jednak tak naprawdę dalekiej od nas, kto się zastanawia nad takimi mocnymi sprawami teraz, przeważnie takie sytuacje spadają na nas jak grom z jasnego nieba. Dobry film, dający do myślenia, oczywiście tym co chcą się zastanawiać. 7/10

g_t_j

W zupełności sie zgadzam , moge dodac tylko tyle ,że film trochę"gorzki" , a moja ocena to 6/10 . pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
LUKA_6

Fakt, myślałem, że będzie bardziej optymistycznie ;) Ale i tak polecam fanom filmów nie-dla-mas ;)

użytkownik usunięty
g_t_j

Czy ja wiem czy gorzki powiem szczerze choc film do wesolych i prostych nie nalezy nie nudzi nie doluje ogolnie mnie ogladalo sie bardzo przyjemnie. Co do zachwytow nad filmem warto dodac obsade Wg mnie rewelacyjny jak zawsze Hoffman i swietna Linney.

ocenił(a) film na 7
g_t_j

Dobre, kameralne kino ze świetnie rozpisanym scenariuszem (brawa dla pani Jenkins) i znakomitymi kreacjami (brawa dla Hoffmana i Linney ).
Kino o dorosłych ludziach, którzy wciąż mają trudność w podejmowaniu dorosłych decyzji, a którym kilka proszków na uspokojenie, bądź naprędce wymyślonych kłamstw pomaga trwać w złudzeniu o życiowym szczęściu. Kiedyś jednak trzeba się obudzić…

Warto !!

Moja ocena - 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones