PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=315510}

Rodzina Savage

The Savages
6,8 4 292
oceny
6,8 10 1 4292
7,3 12
ocen krytyków
Rodzina Savage
powrót do forum filmu Rodzina Savage

smutne ale bardzo refleksyjne kino ze wspaniala kreacja PS Hoffmana, ktory
jak zwykle zagral bezblednie. Jak brutalna czasami jest starosc, jak ludzie sa bezwolni w tym wieku, jak znalezc swoje miejsce w takiej sytuacji ... no coz, najgorsze w tym filmie jest to ze ogladajac masz swiadomosc ze widzisz siebie w przyszlosci i to jest straszne. Motyw z psem w ostatniej scenie jest odrobine budujacy ale tak czy inaczej zmusza do glebokiej refleksji. Film swietny, warty obejrzenia.

dabram17

albo jesteś okropnie głupi albo masz rozdwojenie jażni: "savages - film na czworke z plusem" "Film swietny, warty obejrzenia." pytam sie gdzie sens gdzie logika. czy gimnazjalisci są już tacy ograniczeni?


siurek_2

ograniczeni ludzie zwykle cechuja sie brakiem inteligencji, brakiem spostrzegawczosci i brakiem
analitycznego rozumowania. Jesli ty bylbys odrobine bardziej blyskotliwy, pewnie wychwycilbys jedna istotna
rzecz dotyczaca mojego systemu ocen, rzecz ktora w tym momencie zdradzam - skonczylem szkole w
czasach gdy system ocen byl 2-5, nigdy nie bralem udzialu w zadnych egzaminach ocenianych nowym
systemem. To po pierwsze. 4+ to dobry z plusem, czyli gorszy niz 5 z minutes a zdecydowanie gorszy niz 5.
(to wyjasniam tobie na wszelki wypadek abys usprawnic twoja logike). W mojej ocenie, 4+ to swietna ocena i
nie wynika z tego ze jestem glabem i ciezko dostac taka ocene a wynika z surowosci i rzetelnosci ocen co do
realnej wartosci zadania jakie sie wykonalo. W tym przypadku film dla mnie jest na pograniczu 4+/5-. Moj
blad, ze nie podalem zakresu ocen i od razu sprostuje, ze obecnie uzywam punktacji filmwebowej. Poza tym,
nastepny blad to brak mozliwosci edycji postow, przez co ta niefortunna czworka z plusem wisi ciagle w
poscie. To tyle. Odpowiadajac na twoja mila uwage, odpowiadam - jesli juz to rozdwojenie jazni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones